Whatsapp
Hemen Ara

Çankaya Yatak Yıkama

Çankaya Yatak Yıkama

Yataklar, günün sonunda tüm günün yorgunluğumuzu attığımız yerlerdir. Çarşaflar ve yatak örtüsü kısa vadede yatağınızı korumak için iyi bir iş çıkarsa da, zamanla birikme meydana gelebilir. Daha iyi, temiz ve konforlu bir uyku için derin bir buharlı temizlik yapılmalıdır. Senam Halı Yıkama, Çankaya’da profesyonel buharlı makineler ile sizlere yatak yıkama hizmeti sunar, lekeleri çıkarır, dezenfekte eder ve yataklarınızı temizler. Profesyonel temizlikçilerimiz, her türlü toz akarını, bakteriyi ve böceği yok eden derinlemesine bir temizlikle yataklarınızı temizlemek için bir buhar tahliye sistemi kullanır.

Buharlı yatak yıkama, yataklarınızı lekeleri, mikropları çıkarmanın, dezenfekte etmenin ve temizlemenin harika bir yoludur. Tozların, bakterilerin, minik böceklerin ve diğer mikroskobik organizmaların yaklaşık yüzde 60’ı yatakların içinde yaşar ve yılda en az bir kez temizlenmesi önemlidir. Ortalama bir insanın her gün yaklaşık 1 gram deri değiştirdiği ve tozların bu deriden beslendiği bir gerçektir! Çeşitli sağlık sorunlarına neden olan bu kirler ilerleyen süreçlerde ciddi sorunlar oluşturabilir. Sizler de Çankaya Yatak Yıkama hizmetimizden yararlanarak yataklarınıza hakkettiği görünümü verebilirsiniz. 

Çankaya Yatak Yıkama Nasıl Bir işlem Uyguluyor?

Temiz yataklara sahip olmanın birçok faydası vardır, ancak en önemlisi sağlığınızdır. Alerjisi, egzaması, astımı ve diğer sorunları olan kişiler için yatak yıkama hizmeti oldukça yarar sağlayacaktır ve temiz bir yatak, uykunuz için iyidir. Buharlı temizleme işlemleri, astım semptomlarının şiddetini ve sıklığını azaltmaya ve hafifletmeye yardımcı olabilir. Sağlık uzmanları, özellikle alerji hastalarına düzenli yatak temizliği önermektedir. Yatak Yıkama Çankaya sizlerin sağlığını korumak adına endüstriyel ekipmanlarımız ile buharlı yatak temizleme hizmeti sağlayarak yataklarınızdaki kir, toz ve mikropları tamamen yok ediyoruz. 

Ekibimiz öncelikli olarak yatağınızı kullandığımız endüstriyel deterjanlar ve su ile ıslatıp, deterjanın etkisini göstermesini bekler. Kaliteli bir deterjan kullanıldığı sürece kısa bir süre sonra kirler ve lekeler kumaşın yumuşamasından kaynaklı daha kolay vakumlanır bir hale gelecektir. Yüksek vakum gücüne sahip olan makinemiz ile yataklarınızı asla deforme etmeden deterjanlı ve ıslak olan bölümler üzerine uygulanır. Tıpkı profesyonel bir elektrik süpürgesi görevi gören bu makine kirleri ve koltuk üzerindeki deterjanlı suyu vakumlamaya başlar. Uygulanan vakumlama yöntemi ile derinlere nüfuz eden toz, kir ve leke parçacıklara ayrılarak yataktan ayrışır.

Yataklarınız Ne İle Yıkanıyor?

Bir çok kişi standart temizlik sırasında yataklarını elektrikli süpürge ile çekerek yada üstündeki tozu silkeleyerek yataklarını temizleyip daha sağlıklı bir hale getirdiğini düşünüyor. Ancak yatak temizliği için üretilmiş endüstriyel makinalar olmadan hedeflenen bu temizlik bir mümkün değildir. Çünkü standart bir elektrik süpürgesi ile profesyonel bir yatak temizleme makinesiyle aynı sonucu almak mümkün değildir. Bez ile ya da silkeleyerek yapılan temizliklerde ise hijyen sağlanmıyor çünkü bu şekilde var olan toz ve kiri vakumlayıp koltuktan çıkartmak yerine sağa sola yayılmasına neden olunuyor. Senam Yatak Yıkama olarak yatak yıkama hizmeti için özel üretilmiş deterjanlar, makinalar ve her gün bu işi yaparak konuda uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Yıllardır bu işi her şekli ile yapmaktayız. Koltuk yıkama hizmetini aldıktan sonra kullandığımız şeffaf kovanın içinde çıkan kiri kendinizde göreceksiniz. En temiz gözüken yataklar bile hijyen anlamında tahminlerinizden çok farklı olacağını gözlerinizle görmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

Yatağınıza her yattığınızda, oturduğunuzda veya evin içerisinde hareket ettiğinizde yataklarınız siz farkında olmadan ter, toz ve kir bulaşır. Yataklarınızın toz, kir ve lekeye maruz kalması hem bakteri oluşumuna hem de sağlığınızı olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır.

Yataklarınız Ne Zaman Yıkanmalıdır?

Genel bir kural olarak, yatağınızı yılda en az iki kez temizlemelisiniz. Bununla birlikte, tam manasıyla emin olmak için yatağınızın etiketini kontrol etmek her zaman iyi bir fikirdir. 

Evinizdeki tozların %60’tan fazlası yatağınıza giriyor! Bu nedenle Senam Yatak Temizleme, yatağın içine yayılmış tüm toz ve bakterilerin giderilmesi amacıyla yılda en az bir kez yatak temizliği yapılmasını önerir. Buharlı temizleme işlemi ile profesyonel temizlikçilerimiz ter, idrar, yiyecek, içecek vb. maddelerden oluşan lekeleri çıkarırlar. Bizim için önemli olan, herkesin en sevdiği mekan için istediği tazelik ile en mükemmel temizlik ve konforu sağlayarak evinizin ve yataklarınızın tazelenmesidir.

Çankaya Yatak Yıkama Fiyatları

Çankaya yatak yıkama işlemi profesyonel olarak hizmet veren bir firmadan alındığında uzun vadede bütçenize katkıda bulunacaktır. Yatak kenarlığı, kumaş rengini ve yatağın dokusunu yıpratmadan en iyi hizmeti uygun fiyata almanızı sağlayan firmamız temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda zaman geçirmenizi sağlayan teknolojiler kullanır.

Yatak yıkama hizmet bedeli genellikle yatağınızın boyutuna olarak şekilleniyor. Tek kişilik yataklar, çift kişilik yataklar ve çekyatlar gibi türlerin yanı sıra bazanızın türü gibi özellikler de Çankaya yatak yıkama fiyatlarını etkileyebiliyor. 

Bu nedenle yatak yıkama fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan irtibat kurabilirsiniz. Firma yetkilimiz belirttiğiniz yatak tipine ve baza türüne bağlı olarak size gerekli açıklamayı yapacaktır.