Whatsapp
Hemen Ara

Gölbaşı Koltuk Yıkama

Gölbaşı Koltuk Yıkama

Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden birisi olan koltuklar gün içerisinde toz, kir veya dökülen lekelere maruz kalırlar. Anlık veya belirli aralıklar ile silinseler bile bazı lekeler inatçı olurken bazılarıda toz ve kir nedeni ile endüstriyel makinalar olmadığı sürece istenilen seviyede temizliğe ulaşamayabilir. Ayrıca bu kirler insan sağlığını olumsuz etkileyecek bakterilerin oluşumuna neden olabilir. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz profesyonel koltuk yıkama hizmetini vakum gücü yüksek endüstriyel koltuk yıkama makinası ile gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda endüstriyel ve uçucu özellik taşıyan deterjanlar kullanmaktayız. Gölbaşı koltuk yıkama olarak hijyen ve temizlik garantisi sunmaktayız. Toz ve kir parçaları nedeni ile rengini ve dokusunu kaybeden koltuklarınızı yenilenmiş görüntüsüne kavuşturmakta yardımcınız olacağız.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Gölbaşı koltuk yıkama hizmetini en kaliteli temizlik çözümlerini sunmak için modern ve endüstriyel ekipmanlar ile sağlamaktayız. Koltuk yıkama hizmetinin hangi makine ile yapıldığı kadar hangi teknik ile yapıldığıda önemlidir. Ekibimiz öncelikli olarak koltuğu ve minderleri kullandığımız endüstriyel deterjanlar su ile ıslatıp, deterjanın etkisini göstermesini bekler. Kaliteli bir deterjan kullanıldığı sürece kısa bir süre sonra kirler ve lekeler kumaşın yumuşamasından kaynaklı daha kolay vakumlanır bir hale gelecektir.

Yüksek vakum gücüne sahip olan bu makine koltuklarınızın kumaşını asla deforme etmeden deterjanlı ve ıslak olan bölümler üzerine uygulanır. Tıpkı profesyonel bir elektrik süpürgesi görevi gören bu makine kirleri ve koltuk üzerindeki deterjanlı suyu vakumlamaya başlar. Uygulanan vakumlama yöntemi ile derinlere nüfuz eden toz, kir ve leke parçacıklara ayrılarak koltuktan ayrışır.

Eğer koltukta gözüken bir leke yok ise daha önceden püskürtülmüş deterjanlı suyun üzerinden yavaşça geçilmesi ile ıslatılan bölgelerin kurutulması hedeflenir. Sonrasında kurutulan bölgeleri bir kere daha hem ıslatıp hem de vakumlayarak üzerinden geçilir. Islak bir şekilde geçilen bölgeler tekrar kuru bir şekilde geçilir ve koltuğun süngerinin minimum ıslaklıkta kalması hedeflenir. Koltuk yıkama hizmeti verilirken bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Koltuk yıkama yapılırken amaç sadece kumaşın temizliğini sağlamaktır. Koltuğun içindeki süngerin temizliği asla mümkün değildir. Koltuğunuzun kumaşına zarar vermeden olabilecek en temiz ve hijyenli hale geldiği zaman hizmet tamamlanmış olarak kabul edilmelidir.

Bu işlemlerin geneli nadiren de olsa kumaşa göre değişkenlik gösterebilir. Ekibimiz genel olarak kumaş türleri hakkında ve koltuk türleri hakkında detaylı deneyime sahiptir. Bu işi yaparken en önemli etkenlerden birisi koltuğun kumaşına zarar vermeden temizlik işlemini tamamlayabilmektir. Hizmet esnasında yaptığımız bu işin tüm süreçlerini müşterimize detaylı anlatıp kafalarında herhangi bir sorun oluşmaması adına her türlü iletişimsel desteği vermekteyiz.

Gölbaşı koltuk yıkama süreci ve koltuk türüne göre yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Koltuklar Ne Zaman Yıkanmalıdır?

Çocuklarınız, evcil hayvanınız ve arkadaşlarınız ile birlikte çokça zaman geçirdiğiniz koltuklarda yemek kokusu, oda kokusu veya parfüm gibi etkenlerden dolayı hoş olmayan bir koku oluşur. Tıpkı bu kokunun koltuğa nüfuz etmesi nasıl bir anda olmadıysa temizliği de aşamalılık gerektirir. Bu gibi durumlarda veya koltuklarınıza bir şey döküldüğünde, pislendiğinde kendiniz üstünden kaba pisliği alsanız bile derinlemesine bir temizlik ile uğraşmayın. Çünkü siz ne kadar zorlarsanız lekenin çıkması o kadar zor olur. Bu durumda yapmanız gereken koltuk yıkama firması ile iletişime geçmek olacaktır.

Gölbaşı koltuk yıkama firmamız koltuklardaki toz, kir ve lekeyi ortadan kaldıracak ve kokuların giderilmesine yardımcı olacak teknoloji ile hizmet vermekten gurur duyar. Evinizin havasını değiştirecek koltuk yıkama hizmeti için Senam Koltuk Yıkama firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Koltuk Yıkama İşlemi Koltuğunuza Zarar Veriyor mu?

Koltuklar evde temizlenmesi en zor mobilyalardan biridir. Çeşitli temizlik ürünleri ile püskürme ve bez ile silme başlangıçta temizlendiği hissini verse de işlemi her tekrarlamada kirin daha derinlere nüfus etmesine neden olabilir. Ayrıca silerken kumaşın dokusu ve rengi zarar görebilir veya nem doğru şekilde kurutulmadığında koltuk kötü kokabilir. 

Profesyonel koltuk yıkama işlemi elde temizliğe göre neredeyse yok denecek kadar deforme ile sonuçlanabilir. Sürtme yerine püskürtme, vakumlama ve doğru kurutma tekniği ile yıkanan koltuklar daha az zarar görür. Bu da elde yıkama yerine düzenli profesyonel koltuk yıkama ile koltukların ömrünün uzayacağı anlamına gelecektir.

Gölbaşı Koltuk Yıkama firması olarak kullandığımız temizlik ürünlerini koltuk kumaşına ve leke türüne göre belirliyoruz. Böylece yıkama işlemi sırasında koltuk zarar görmüyor. Lekenin ve kirin kumaştan uzaklaştırılması sırasında başvurduğumuz buharlı makineler sayesinde hem temizlik hem de üstün koruma sağlamak mümkün oluyor. 

Gölbaşı Koltuk Yıkama Fiyatları

Gölbaşı koltuk yıkama işlemi profesyonel olarak hizmet veren bir firmadan alındığında uzun vadede bütçenize katkıda bulunacaktır. Koltuk döşemesini, kumaş rengini ve dokusunu yıpratmadan en iyi hizmeti uygun fiyata almanızı sağlayan firmamız temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda zaman geçirmenizi sağlayan teknolojiler kullanır.

Koltuk yıkama hizmet bedeli genellikle koltuğun şekline bağlı olarak şekilleniyor. Kanepe takımı, üçlü kanepe ve L kanepe gibi türlerin yanı sıra minderli ve mindersiz olması gibi özellikler de Gölbaşı koltuk yıkama fiyatlarını etkileyebiliyor. 

Bu nedenle koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan irtibat kurabilirsiniz. Firma yetkilimiz belirttiğiniz koltuk tipine ve kumaş türüne bağlı olarak size gerekli açıklamayı yapacaktır.